Redberries

Redberries

Směs malin, jahod a višní, doplněna čerstvou limetovou šťávou a pěkně oslazena pravým třtinovým cukrem. Prostě hustá limonáda z opravdového ovoce jako za našich babiček.

Višně jsou zdrojem minerálních a stopových látek – dokáží na sebe vázat škodlivé látky, které se tak mohou z těla vyloučit – čistí krev, játra i ledviny. Maliny obsahují vitamín C, vitamin A, komplex vitamínů B. Minerální látky fosfor a železo pomáhají při krvetvorbě, správné funkci srdce a nervové soustavy. A jahody? Ty posilující činnost jater a mimo to skvěle chutnají. Žádná chemie, žádné konzervanty, jen prvotřídní vybrané suroviny. Kdo má rád ovocné limonády, nemůže se s námi minout!
Ginger

Ginger

Základem je čerstvá zázvorová šťáva, kterou doplňuje šťáva citronová, samozřejmě také čerstvá a trochu cukru. Málo slazená osvěžující limonáda a pozor, je opravdu zázvorová.

Zázvor obsahuje 640 druhů různých látek a jedna vedle druhé jsou prospěšné našemu tělu. Navíc obsahuje esenciální oleje, které mu dodávají nezaměnitelnou chuť. Zázvor je výkonný bojovník proti migréně či bolesti hlavy, je znám díky svým účinkům v boji proti nachlazení a chřipce, výborný proti kašli či rýmě běžného či alergického původu. Jsme jedna z mála firem v zemi, která ektrakt ze zázvoru získává ne louhováním, ale „frešováním“. K takto získané esenci jsme přidali citrónovou šťávu a trochu osladili. Jestli tedy pít s chutí a hlavně zdravě – náš Ginger je tu pro Vás!
Orange

Orange

Čerstvá šťáva z pomeranče spolu s esenciálními oleji z pomerančové kůry vlastní výroby, citron a třtina. Takhle si u Nás představujeme pravou oranžádu.

Nejenom, že jsme naše pomeranče pečlivě vybírali, ještě jsme přidali silný výluh z pomerančové kůry, která této limonádě dodává chuťové „tělo“. Výluh obsahuje esenciální olej, který poskytuje množství zdravotních výhod: zlepšuje chronická onemocnění a detoxikuje, je to také diuretikum, což znamená, že očišťuje tělo od škodlivých toxinů a solí a zvyšuje chuť k jídlu. Nesmí chybět kolega třtinový cukr a přírodní citrónová šťáva. Svět je možná malý pomeranč, ale rozhodně je prima i díky naší pomerančové limonádě.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace